O nás

Global Hockey Tours je česká firma, která se specializuje na organizaci sportovních turnajů, kempů a tréninkových soustředění. Doménou a hlavním oborem činnosti je pořádání pravidelných hokejových sérií pro mládežnické týmy, které patří mezi jedny z největších mezinárodních turnajů u nás. Tým GHT se skládá se zkušených profesionálů, kteří se v hokejovém a sportovním prostředí pohybují přes více než deset let. 

Disponujeme zázemím, znalostmi a vlastní základnou průvodců, dispečerů a kontaktů jak mezi domácími, tak zahraničními partnery. Pracujeme s agenturami a klienty ze Spojených států, Kanady, Ruska, Švédska, Finska, Norska, Německa, Itálie, Francie, Estonska, Lotyšska, Litvy a Švýcarska. Vyznačujeme se vysokou spolehlivostí a naši zákazníci se k nám pravidelně vracejí.

Naše služby

Hokejové turnaje

Hokejové turnaje

Specializujeme se na pořádání vlastních hokejových sérií. Naše mládežnické turnaje se vyznačují vysokou mírou mezinárodní konfrontace a nespornou kvalitou. Aktuálně spolupracujeme s partnery z 12 zemí.
Tréninkové kempy

Tréninkové kempy

Mimo naše pravidelné série se rovněž věnujeme organizaci sportovních kempů a soustředění. Zkušený personál a široká síť kontaktů na českém trhu nám dovoluje snadno splnit požadavky každého klienta.
Komplexní servis

Komplexní servis

Pro většinu našich akcí chystáme all-in-one balíček, který zahrnuje kompletní servis od sportovní stránky, stravy, ubytování až po kulturní vyžití. Vždy dle individuálních potřeb a požadavků našeho zákazníka.
Nahoru